#гофра #гофротруба #гофра50 #гофра25 #гофра100 Двустенный ультрофиолетостойкие гибкие гофрированный трубы из полиэтилена , цвет черный , D75, с протяжкой
Характеристики
| Прочность к сжатию, Н: | 450 |
|---|---|
| Страна бренда | Чехия |
| Тип трубы: | Гофрированная |
| Внутренний диаметр, мм: | 61мм |
| Стойкость к ультрафиолету: | Да |
| Горючесть: | Не поддерживает горение |
| Длина бухты/метраж: | 50м |
| Диапазон рабочих температур: | от -45 до +60°С |
| Тип товара | Гофра |
| Теплостойкость: | до +60°С (при отсутствии механических воздействий) |
| Цвет: | Черный |
| Условный диаметр, мм: | 75мм |
| Конструктивное исполнение: | Двустенная |
| Зонд (протяжка) в комплекте: | с протяжкой |
| Материал: | ПНД/ПВД |
| Эластичность при прокладке (-5°C): | Прокладка допускается |
Призначено для механічного захисту всіх типів силових і телекомунікаційних ліній. Захисна оболонка виготовляється відповідно до ČSN EN 61 386-24. В кожний рулон вставляється висувний дріт або стрічка, а також зчеплення. Якщо використовується ущільнювальне кільце, ступінь захисту - IP67. При механічному стискуванні шарів слід дотримуватися обережності, щоб не перевищувати допустимі норми навантаження.
| Вага | 0,48 кг/м |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | HDPE |
| Безгалогенний матеріал | Так |
| Стійка до ультрафіолетового випромінювання | так |
| Термостійкість, Температура експлуатації Складування: -45 - +60 ° C; збірка: -5 - +60 ° C |
|
| Механічна стійкість | 450 Н/20 см |
| Довжина | 50 м |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Внутрішній діаметр | 61 мм |
| Допуски | Довжина ± 0,5 м |
| Мінімальний радіус вигину | 350 мм |
| Рекомендація виробника Виробник рекомендує установку пластикових труб при температурі вище 0 ° С |
|
| Реакція на вогонь основного матеріалу | A1 |
| Ступінь захисту IP-40, якщо IP-67 використовується кільце ущільнювача |
|
| Стандарти | ČSN EN 61386-24 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | КОПОС |
| Страна производитель | Чехия |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка | Бухта |
| Длина в упаковке | 50 |
| Форма сечения | Граненая |
| Масса | 0.48 кг/м |
| Минимальная рабочая температура | -45 град. |
| Максимальная рабочая температура | 65 град. |
Информация для заказа
- Цена: 60 ₴/м










